WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Nabór na stanowisko – Kierownik Działu Komunikacji

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Kierownik Działu Komunikacji

Wymagania podstawowe:

- wykształcenie wyższe

- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z działaniami z zakresu marketingu i promocji,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Photoshop, portale społecznościowe) i urządzeń biurowych,

- doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem,

- umiejętność planowania, myślenia analitycznego i szybkiego podejmowania decyzji,

- komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie związane z działaniami z zakresu marketingu i promocji w placówkach kultury,

- znajomość innych języków obcych(co najmniej bierna),

- umiejętność redagowania tekstów prasowych, promocyjnych, internetowych,

- doświadczenie w pozyskiwaniu środków, realizacji i rozliczaniu umów,

- znajomość narzędzi do monitoringu Internetu, analizy statystyk serwisów www i mediów społecznościowych.

Ogólny zakres obowiązków:

- planowanie, nadzór i udział w pracach podległego działu,

- opracowywanie strategii, koordynacja i realizacja działań marketingowych i promocyjnych z uwzględnieniem powierzonego budżetu i ustalonych celów,

- promowanie działalności, marki i wizerunku Muzeum w mediach, przygotowywanie i dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych,

- prowadzenie badań w zakresie struktury i oczekiwań potencjalnych odbiorców działalności Muzeum oraz analiza wyników w zakresie frekwencji, godzin otwarcia, sposobu zwiedzania, usług towarzyszących, itp.,

- poszukiwanie niestandardowych źródeł i sposobów pozyskiwania publiczności i dotarcia do potencjalnych odbiorców,

- przygotowanie stosownych sprawozdań wynikających z prowadzonej działalności i przepisów prawa, w tym planów i sprawozdań w ramach budżetu Muzeum,

- ścisła współpraca i komunikacja z innymi komórkami organizacyjnymi w celu realizacji planów działalności Muzeum.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

- świadczenia socjalne,

- przyjazną atmosferę pracy,

- możliwość samokształcenia i rozwoju.

Wynagrodzenie brutto: od 4200 zł

Wymagane dokumenty:

- CV i list motywacyjny,

- klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych (w załączniku).

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: m.kot@zamek-sandomierz.pl lub składanie
w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie
do 05.02.2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Załączone pliki:

Nazwa pliku Typ Rozmiar Data dodania Pobrany
klauzula RODO dla kandydatów do pracy MZS DOCX19.68 Kb27 stycznia 202263 raz(y)
Artykuł przeczytano: 926 raz(y)
Wprowadził(a): Anna Boroń, 5 stycznia 2022, 12:26
Zmienił(a): Anna Boroń, 27 stycznia 2022, 13:39
Zatwierdził(a): Karolina Wójcik, 27 stycznia 2022, 14:06

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 27 stycznia 2022
Wersja archiwalna z 13 stycznia 2022
Wersja archiwalna z 5 stycznia 2022