WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz
 
zaawansowane
 
 
 
 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

 

  1. Artur Konarski – Przewodniczący Komisji

  2. Andrzej Swajda – Zastępca Przewodniczącego Komisji

  3. Mieczysław Gębski

  4. Marek Jońca

  5. Tadeusz Kowalczyk

  6. Henryk Milcarz

  7. Andrzej Pruś

  8. Grigor Szaginian

  9. Piotr Żołądek

 

Osoba, która wytworzyła/odpowiada za informację:

Justyna Kobiec-Pronobis

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
tel.: 41/ 342-11-12
adres e-mail: justyna.kobiec-pronobis@sejmik.kielce.pl

Artykuł przeczytano: 517 raz(y)
Wprowadził(a): Karolina Leder, 5 grudnia 2018, 09:49
Zmienił(a): Ewa Turas, 26 lutego 2020, 14:18
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 26 lutego 2020, 14:18
 

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 26 lutego 2020
Wersja archiwalna z 29 listopada 2019
Wersja archiwalna z 29 listopada 2019
Wersja archiwalna z 25 czerwca 2019
Wersja archiwalna z 25 czerwca 2019
Wersja archiwalna z 5 grudnia 2018
 
copyrights @ 2012 - 2020 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.