WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz
 
zaawansowane
 
 
 
 

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Spraw Rodziny

Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Spraw Rodziny:

 

  1. Waldemar Wrona – Przewodniczący Komisji

  2. Maciej Gawin – Zastępca Przewodniczącego Komisji

  3. Marek Bogusławski

  4. Agnieszka Buras

  5. Grzegorz Gałuszka

  6. Grigor Szaginian

  7. Elżbieta Śreniawska

  8. Leszek Wawrzyła

  9. Piotr Żołądek


 

Osoba, która wytworzyła/odpowiada za informację:

Maria Ganczarek

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce

tel.: 41/ 342-11-12

adres e-mail: margan@sejmik.kielce.pl

Artykuł przeczytano: 474 raz(y)
Wprowadził(a): Karolina Leder, 5 grudnia 2018, 09:46
Zmienił(a): Ewa Turas, 26 lutego 2020, 14:19
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 26 lutego 2020, 14:19
 

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 26 lutego 2020
Wersja archiwalna z 30 stycznia 2019
Wersja archiwalna z 3 stycznia 2019
Wersja archiwalna z 5 grudnia 2018
 
copyrights @ 2012 - 2020 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.