WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Jesteś tutaj:

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Główny specjalista ds. strategii kulturalnej i marketingu

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko
Główny specjalista ds. strategii kulturalnej i marketingu

  • Wymagania podstawowe:

-          wykształcenie wyższe,

-          doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z działaniami z zakresu marketingu i promocji,

-          znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

-          biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, Photoshop, portale społecznościowe) i urządzeń biurowych,

-          doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem,

-          umiejętność planowania, myślenia analitycznego i szybkiego podejmowania decyzji,

-          komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista,

-          bardzo dobra organizacja pracy,

-          umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wymagania dodatkowe:

-          doświadczenie związane z działaniami z zakresu marketingu i promocji w placówkach kultury,

-          znajomość innych języków obcych(co najmniej bierna),

-          umiejętność redagowania tekstów prasowych, promocyjnych, internetowych,

-          doświadczenie w pozyskiwaniu środków, realizacji i rozliczaniu umów,

-          znajomość narzędzi do monitoringu Internetu, analizy statystyk serwisów www i mediów społecznościowych.

  • Ogólny zakres obowiązków:

-          planowanie, nadzór i udział w pracach podległego działu,

-          opracowywanie strategii, koordynacja i realizacja działań marketingowych i promocyjnych z uwzględnieniem powierzonego budżetu i ustalonych celów,

-          promowanie działalności, marki i wizerunku Muzeum w mediach, przygotowywanie i dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych,

-          prowadzenie badań w zakresie struktury i oczekiwań potencjalnych odbiorców działalności Muzeum oraz analiza wyników w zakresie frekwencji, godzin otwarcia, sposobu zwiedzania, usług towarzyszących, itp.,

-          poszukiwanie niestandardowych źródeł i sposobów pozyskiwania publiczności i dotarcia do potencjalnych odbiorców,

-          przygotowanie stosownych sprawozdań wynikających z prowadzonej działalności i przepisów prawa, w tym planów i sprawozdań w ramach budżetu Muzeum,

-          ścisła współpraca i komunikacja z innymi komórkami organizacyjnymi w celu realizacji planów działalności Muzeum.

  • Oferujemy:

-          stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-          ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

-          świadczenia socjalne,

-          przyjazną atmosferę pracy,

-          możliwość samokształcenia i rozwoju.

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500,00 zł. (trzymiesięczny okres próbny)

  • Wymagane dokumenty:

-          CV i list motywacyjny (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentów w języku polskim),

-          klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl lub składanie w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie do 24 listopada 2023 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Załączone pliki:

Nazwa pliku Typ Rozmiar Data dodania Pobrany
klauzula RODO dla kandydatów do pracy MZS PDF531.31 Kb7 listopada 202325 raz(y)
Artykuł przeczytano: 350 raz(y)
Wprowadził(a): Marek Banaczek, 7 listopada 2023, 10:24
Zmienił(a): Marek Banaczek, 7 listopada 2023, 10:24
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 7 listopada 2023, 10:33