WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Jesteś tutaj:

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Asystent/Adiunkt w Dziale Archeologicznym.

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Asystent/Adiunkt
w Dziale Archeologicznym.

  • Wymagania podstawowe:

-          wykształcenie – wyższe kierunkowe (archeologia),

-          znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

-          umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

-          biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

-          samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność,

-          dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy,

-          umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wymagania dodatkowe:

-          uprawnienia do prowadzenia badań archeologicznych,

-          dodatkowy ukończony kierunek studiów (np. historia, etnologia, kulturoznawstwo, historia sztuki),

-          znajomość innych języków obcych,

-          doświadczenie w pracy muzealnej, edukacyjnej lub naukowej,

-          znajomość systemów ewidencjonowania zabytków.

  • Ogólny zakres obowiązków:

-          prowadzenie badań oraz pozyskiwanie zbiorów, ze szczególnym uwzględnieniem przeszłości Sandomierza i historycznej Ziemi Sandomierskiej,

-          nadzór merytoryczny i opieka nad zbiorami,

-          opracowywanie wyników badań i zbiorów (inwentaryzowanie, ewidencjonowanie, katalogowanie, kompletowanie dokumentacji),

-          działalność naukowa: przygotowywanie opracowań, publikowanie wyników badań, udział
w konferencjach i projektach naukowo-badawczych,

-          udział w przygotowaniu scenariuszy wystaw i ich realizacji, dobór obiektów,

-          działalność popularyzatorska i edukacyjna: prowadzenie lekcji muzealnych, warsztatów, a także innych form upowszechniania wiedzy archeologicznej,

-           współpraca z innymi działami w zakresie bieżącej działalności muzeum.

  • Oferujemy:

-          stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-          ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

-          świadczenia socjalne,

-          przyjazną atmosferę pracy,

-          możliwość samokształcenia i rozwoju.

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 zł. (trzymiesięczny okres próbny)

  • Wymagane dokumenty:

-          CV i list motywacyjny (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentów w języku polskim),

-          klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl lub składanie
w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie do 15 września 2023 r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Załączone pliki:

Nazwa pliku Typ Rozmiar Data dodania Pobrany
klauzula RODO dla kandydatów do pracy MZS PDF207.54 Kb18 sierpnia 20238 raz(y)
Artykuł przeczytano: 256 raz(y)
Wprowadził(a): Marek Banaczek, 10 sierpnia 2023, 12:23
Zmienił(a): Marek Banaczek, 18 sierpnia 2023, 16:13
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 21 sierpnia 2023, 08:39