WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Nabór na stanowisko – Asystent/Adiunkt w Dziale Sztuki

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko
– Asystent/Adiunkt w Dziale Sztuki.

  • Wymagania podstawowe:

- wykształcenie – wyższe kierunkowe (historia sztuki),

- znajomość języka obcego w mowie i piśmie - j. angielski (w stopniu co najmniej dobrym),

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Wymagania dodatkowe:

- specjalizacja z zakresu sztuki nowożytnej lub nowoczesnej (malarstwo, rzemiosło, lub architektura),

- dodatkowy ukończony kierunek studiów (np. historia, literaturoznawstwo, filologia),

- bierna znajomość innych języków obcych,

- doświadczenie w pracy muzealnej, edukacyjnej lub naukowej,

- znajomość systemów ewidencjonowania zabytków.

  • Ogólny zakres obowiązków:

- nadzór merytoryczny i opieka nad zbiorami oraz ich opracowywanie (inwentaryzowanie,  katalogowanie, kompletowanie dokumentacji),

- praca nad poszerzaniem kolekcji przez pozyskiwanie zbiorów, ze szczególnym uwzględnieniem przeszłości Sandomierza i historycznej Ziemi Sandomierskiej,

- działalność naukowa: przygotowywanie opracowań, realizacja badań i publikowanie
ich wyników, udział w konferencjach i programach naukowo-badawczych,

- udział w przygotowaniu scenariuszy wystaw i ich realizacji, dobór obiektów,

- działalność popularyzatorska i edukacyjna: realizowanie programów edukacyjnych towarzyszących wystawom, a także innych form upowszechniania wiedzy z zakresu historii sztuki,

- współpraca z innymi działami w zakresie bieżącej działalności muzeum.

  • Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

- świadczenia socjalne,

- przyjazną atmosferę pracy,

- możliwość samokształcenia i rozwoju.

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500,00 zł. (do negocjacji, ostateczna kwota zależna od wykształcenia i doświadczenia)

  • Wymagane dokumenty:

- CV i list motywacyjny,

- klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl lub składanie
w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie
do 14 listopada 2022 r.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Artykuł przeczytano: 280 raz(y)
Wprowadził(a): Marek Banaczek, 13 października 2022, 07:29
Zmienił(a): Marek Banaczek, 13 października 2022, 07:29
Zatwierdził(a): Karolina Wójcik, 13 października 2022, 07:52

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 13 października 2022