WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Poszukiwany opiekun toalety/kasjer

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu poszukuje osób chętnych do udziału w rekrutacji na stanowisko: Opiekun toalety/kasjer.

Miejsce pracy: Sandomierz

Opis stanowiska:

  • pilnowanie czystości w toalecie
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • dokładność, sumienność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rejestrowanej państwowej instytucji kultury
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/umowy zlecenia
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: sekretariat@zamek-sandomierz,pl w terminie do 30.04.2019r. z dopiskiem w tytule „Opiekun toalety/kasjer”. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

  • Obowiązek informacyjny według zasad funkcjonujących od 25 maja 2018 r.

Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Okręgowe w Sandomierzu (kontakt: ul. Zamkowa 12 27-600 Sandomierz, email: sekretariat@zamek-sandomierz.pl)

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 15 832 22 65.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Osoba, która wytworzyła/odpowiada za informację:

Joanna Czerwińska
Muzeum Okręgowe w Sandomierzu
ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz
tel./fax: 15 832 2265, 15 644 5757, 15 644 6826
adres poczty elektronicznej: j.czerwinska@zamek-sandomierz.pl

Artykuł przeczytano: 955 raz(y)
Wprowadził(a): Marek Banaczek, 16 kwietnia 2019, 09:57
Zmienił(a): Marek Banaczek, 16 kwietnia 2019, 09:57
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 16 kwietnia 2019, 10:01

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 16 kwietnia 2019