Pracownicy
mgr Iwona Swat - dyrektor ZSS przy ŚCR w Czarnieckiej Górze
mgr Łukasz Terpiński – wicedyrektor ZSS przy ŚCR w Czarnieckiej Górze
mgr Ewa Stępień - kierownik ZPZW
Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące przy ŚCR w Czarnieckiej Górze i Kielcach
Nauczyciele dydaktycy
- mgr Brandeburg Beata nauczyciel – matematyka, fizyka
- mgr Bulińska Dorota nauczyciel – matematyka, fizyka
- mgr Ciupińska Dorota nauczyciel – biologia, przyroda
- ks. Goliszek Stanisław nauczyciel - religia
- mgr Góralska Anna nauczyciel – język polski
- mgr Kijewski Dariusz nauczyciel – informatyka, technika, muzyka
- mgr Klimczyk Marta nauczyciel – biologia, przyroda, geografia, chemia
- mgr Kusztal Izabela nauczyciel - matematyka
- mgr Piątkowska Lidia nauczyciel – historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
- mgr Połeć Dagmara nauczyciel - język angielski
- mgr Pobereżna Alla nauczyciel – język angielski, język niemiecki
- mgr Rurarz Lucyna nauczyciel – język polski
- mgr Sobusiak Edyta nauczyciel – zespół rewalidacyjno-wychowawczy
- mgr Styś Katarzyna nauczyciel – język angielski, język polski
- mgr Swat Iwona nauczyciel – język angielski, biologia
- mgr Szczepanik Anna nauczyciel – kształcenie zintegrowane
- mgr Świercz Monika nauczyciel – oddział przedszkolny
- mgr Zasada Beata nauczyciel – język polski
Nauczyciele-wychowawcy ZPZW
- mgr Chudziński Łukasz nauczyciel-wychowawca
- mgr Fitas Dorota nauczyciel-wychowawca
- mgr Kowalczyk Anna nauczyciel-wychowawca
- mgr Kozubska Monika nauczyciel-wychowawca
- mgr Ksel Monika nauczyciel-wychowawca
- mgr Kuleta Anna nauczyciel-wychowawca
- mgr Lipowska Bożena nauczyciel-wychowawca
- mgr Pacholczyk Natalia nauczyciel-wychowawca
- mgr Posłowska Monika nauczyciel - wychowawca
- mgr Stępień Beata nauczyciel-wychowawca
- mgr Świerczyńska Ewelina nauczyciel-wychowawca
- mgr Wojtkowiak Krystian nauczyciel-wychowawca
- mgr Zawada-Grot Anna nauczyciel-wychowawca
Pracownicy administracji
- mgr Nowak Małgorzata Główny Księgowy
- mgr Warszawska Sylwia księgowy
- mgr Lengier Justyna specjalista ds. kadr
- Słoka Agnieszka sekretarka
- mgr Potocka Paulina referent
- inż. Sroka Michał informatyk
Pracownicy obsługi
- mgr Lipowska Ewelina pomoc nauczyciela
- Młynarczyk Justyna pomoc nauczyciela
- Salata Anna pomoc nauczyciela
- Stępień Barbara woźna