Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
(bip.sejmik.kielce.pl)

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Obsługa osób niepełnosprawnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach

Wejście do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu (również poruszających się na wózkach inwalidzkich) znajduje się w budynku C2 do strony parkingu.

Na stronie internetowej bip.sejmik.kielce.pl z myślą o osobach niedowidzących wprowadzono możliwość powiększania obrazu i tekstu oraz zastosowania kontrastu. W prawym górnym rogu znajdują się odpowiednie ikony.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego pracują osoby posiadające przygotowanie do kontaktu z osobami niesłyszącymi – (znajomość języka migowego w stopniu podstawowym).

Zapraszamy osoby niepełnosprawne w celu umówienia wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

 


Adres e-mail Urzędu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Punkt Informacyjny tel. : (41) 342 15 30

 


Pracownicy Urzędu, niezależnie od powyższych zapisów dotyczących obsługi osób niepełnosprawnych, mają obowiązek okazania wszelkiej pomocy osobie niepełnosprawnej.

 

 

Ścieżka artykułu:
bip.sejmik.kielce.pl/STRONA GŁÓWNA INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
bip.sejmik.kielce.pl
copyrights @ 2012 - 2021 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

25-516 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3,25-016, tel.: 41 342 15 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.