WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz

zaawansowane

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Grafik

  • Wymagania podstawowe:

-          wykształcenie co najmniej średnie,

-          minimum 3-letnie doświadczenie  zawodowe w pracy grafika,

-          doświadczenie w projektowaniu graficznym, szczególnie skład książek, folderów, broszur,

-          bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe – Photoshop, Corel Draw, InDesign, AfterEffects, Illustrator,

-          znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

-          umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, bardzo dobra organizacja pracy,

-          umiejętność pracy pod presją czasu,

-          pomysłowość, zmysł estetyczny,

-          staranność, dokładność.

  • Wymagania dodatkowe:

-          doświadczenie w pracy z instytucjami kultury,

-          doświadczenie we współpracy z drukarniami.

  • Ogólny zakres obowiązków:

-          realizacja projektów graficznych publikacji (skład, korekty, przygotowanie plików do druku),

-          projektowanie graficznych materiałów informacyjnych/edukacyjnych/promocyjnych Muzeum
i przygotowywanie ich do druku (plakaty promocyjne, ulotki informacyjne, banery reklamowe),

-          wykonywanie materiałów graficznych web (grafiki na potrzeby strony internetowej, grafiki na potrzeby muzealnych profili Facebook i Instagram),

-          realizacja projektów graficznych wystaw stałych oraz wydarzeń muzealnych (skład, korekty, przygotowanie plików do druku),

-          udział w pracach koncepcyjnych nad wystawami stałymi i okazjonalnymi oraz strefami bocznymi działalności muzealnej,

-          projektowanie publikacji muzealnych przy współpracy w tym zakresie z drukarnią zewnętrzną,

-          projektowanie kartek okolicznościowych/informatorów/identyfikatorów/oznaczeń wewnętrznych instytucji,

-          wykonywanie fotografii reklamowej obiektów i przestrzeni,

-          tworzenie grafik/rysunków na potrzeby muzeum (rysunki edukacyjne inspirowane fotografiami
lub obiektami),

-          wsparcie estetyczne przy aranżacjach wydarzeń oraz pomieszczeń muzealnych (np. odpowiedni dobór kolorów, czy rozmieszczenie obiektów pod względem estetycznym).

  • Oferujemy:

-          stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-          ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego, współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

-          świadczenia socjalne,

-          przyjazną atmosferę pracy,

-          możliwość samokształcenia i rozwoju.

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500,00 zł. w zależności od doświadczenia(trzymiesięczny okres próbny)

  • Wymagane dokumenty:

-          CV i list motywacyjny (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentów w języku polskim),

-          Portfolio zawierające zrealizowane projekty graficzne (w tym przykład rysunku, grafiki planszowej, skład broszury/folderu, publikacji),

-          klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl lub składanie w sekretariacie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie do 24 marca 2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Osoba, która wytworzyła/odpowiada za informację:

Anna Stola

Muzeum Zamkowe w Sandomierzu

tel. 15 832 22 65 wewn. 246

e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl

Załączone pliki:

Nazwa pliku Typ Rozmiar Data dodania Pobrany
klauzula RODO dla kandydatów do pracy MZS PDF531.31 Kb26 lutego 202414 raz(y)
Artykuł przeczytano: 267 raz(y)
Wprowadził(a): Małgorzata Kot, 26 lutego 2024, 13:35
Zmienił(a): Małgorzata Kot, 26 lutego 2024, 13:34
Zatwierdził(a): Karolina Wójcik, 26 lutego 2024, 13:41