WERSJA DLA OSÓB
SŁABOWIDZĄCYCH
INFORMACJA DLA OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Rozmiar czcionki:
powiększwyzerujpomniejsz
 
zaawansowane
 
 
 
 

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Sejmiku - V kadencja

Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego: Arkadiusz Bąk

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego: Tadeusz Kowalczyk

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego: Grigor Szaginian

 

 

 

Osoba, która wytworzyła/odpowiada za informację:

Iwona Muter
Ewelina Biskup

Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
telefon: 41/ 342-12-17

adres e-mail: ewelina.biskup@sejmik.kielce.pl
                     iwona.muter@sejmik.kielce.pl

Artykuł przeczytano: 1467 raz(y)
Wprowadził(a): Karolina Leder, 2 grudnia 2014, 11:03
Zmienił(a): Ewa Turas, 29 czerwca 2018, 12:53
Zatwierdził(a): Ewa Turas, 29 czerwca 2018, 12:53
 

Wersje artykułu:

Wersja aktualna z 29 czerwca 2018
Wersja archiwalna z 11 maja 2017
Wersja archiwalna z 11 maja 2017
Wersja archiwalna z 17 października 2016
Wersja archiwalna z 15 września 2015
Wersja archiwalna z 15 września 2015
Wersja archiwalna z 21 lipca 2015
Wersja archiwalna z 2 grudnia 2014
Wersja archiwalna z 2 grudnia 2014
 
copyrights @ 2012 - 2019 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
 

Informacja o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.